הכול על הנעה לפעולה

אם יש לכם עסק אתם בוודאי מכירים את זה: אי אפשר לנהל היום עסק בלי אתר אינטרנט מוביל. צריך שיהיה אתר לעסק כי אנשים מצפים לזה וגם כיוון שאפשר להגדיל כך את ההכנסות החודשיות, בין אם על ידי מכירות, פרסומות או כל דבר אחר. לכן אפשר להבין אתם מדוע גם אתם תוהים איך להפוך את האתר שלכם למוצלח יותר, והשאלה האמתית צריכה להיות איך למעשה מניעים מישהו לפעולה באתר. לפני שננסה לענות על השאלה הזאת אתם צריכים להגדיר לעצמכם: איזו פעולה הייתם רוצים שתתבצע? יש אתרים שבהם מספיק שהגולשים יישארו קצת זמן, באחרים רוצים שהגולשים ישאירו פרטים ובאתרים מסוימים פעולה זו קנייה. לכן חשוב להגדיר תחילה את המטרה ולהבין מה אתם רוצים ורק אח"כ כדאי יהיה לבחון איך מגיעים למטרה הזאת.

 אפיון הלקוחות הפוטנציאליים שלכם

מעבר לכך שחשוב להגדיר את המטרה של האתר ואת מטרת ההנעה לפעולה, כדאי יהיה להבין גם אל מי בדיוק אתם פונים. מיהם אותם לקוחות פוטנציאלים שמהם אתם רוצים להרוויח? איזה תסריטים אתם רואים שבעיני רוחכם שיוכלו לגרום ללקוחות הפוטנציאלים שלכם להפוך ללקוחות של ממש? איך תוכלו להפוך אותם מעוד גולשים שעוברים באתר שלכם לאנשים שמשאירים פרטים? חשוב ביותר להבין אל מי אתם פונים כי זו הדרך שבעזרתה תוכלו להתאים כמו שצריך את האתר למטרה. אם ניקח דוגמא פרקטית, זה טבעי שאם אתם משווקים חיתולים למבוגרים הרי שגם קהל הלקוחות שלכם צריך להיות בהתאם וגם האנשים שאליהם אתם צריכים לפנות חייבים להיות מאוכלוסייה, מעמד וגיל מסוים.

 בקשו עזרה מהמומחים

עוד דבר שיוכל לעזור לכם להניע את הגולשים לפעולה, ובכך לגרום לאתר שלכם להיות יעיל יותר, זו השאלה אל מי אתם פונים ובעזרת מי אתם רוצים לקדם את האתר ולהגדיל את היעילות שלו. כלומר, אין כל סיבה לעשות את כל הדברים האלה לבד, כי בדיוק בשביל זה קיימים אנשי מקצוע מומחים. מי שעוסק בתחום מזה שנים יוכל לעזור לכם להבין מיהם הלקוחות שלכם, איך לפנות אליהם, ובעיקר, איך  להניע אותם לפעולה. אומנם זה נכון ששירות כזה עולה לא מעט כסף, אך בסופו של דבר זו השקעה לכל דבר ולכן לא כדאי לוותר על כך. אתם תראו שאם תפקידו את המשימה הזאת בידי המומחים בתחום בניית אתרים לעסקים התוצאה תהייה טובה וגם לא תאחר להגיע. ממש כפי שלא הייתם בונים את האתר שלכם לבד כך גם לא כדאי לקדם אותו לבד או לנסות לשנות בו גורמים שיניעו את הגולשים לפעולה. יש לפנות אל מי שחי ונושם את התחום הזה מזה שנים ולהזמין ממנו שירות שיוכל לשנות את הדברים בצורה מהותית. שימו לב כמובן, בין היתר, גם למחירי השירות כי חבל לשלם מחיר מופקע על העניין.

 

 

פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.